متخصص زنان و زایمان در تهران

متخصص زنان و زایمان در تهران

متخصص زنان و زایمان و یا پزشک زنان یکی از مهم‌ترین پزشک‌ها در زندگی زنان است. دکتر شهره رویش زاده با تحصیل در رشته پزشکی زنان به درمان بیماری‌های زنانه می‌پردازد و آماده پاسخگویی و حل مشکلات شما عزیزان می باشد.

در این مطلب با ما همراه باشید تا بیشتر درباره تخصص زنان و زایمان و رشته پزشکی زنان بدانید.

جراحی زیبایی زنان

متخصص زنان و زایمان چه کسی است؟

پزشک زنان یا متخصص زنان و زایمان پزشکی است که پس از گذراندن دوره دستیاری و کسب تخصص لازم، دانش و مهارت مناسب طبی و جراحی را برای پیشگیری، درمان، اداره و درمان اختلالات و بیماری‌های دستگاه تولید مثل زنان، پستان، بارداری و زایمان به دست آورده است.

علاوه بر این، متخصص زنان و زایمان می‌تواند با ارائه آموزش‌ها و مشاوره‌های لازم و همچنین مراقبت‌های بالینی به بیماران، در اختلالات مربوط به بیماری های زنان و مامایی کمک شایانی نماید. در ضمن این متخصصان می‌توانند در زمینه‌های تحقیقاتی مربوط به رشته پزشکی زنان شرکت داشته باشند.

مشاوره و رزرو نوبت اینترنتی

شما می توانید از سامانه رزرو آنلاین استفاده کنید و برای ملاقات با دکتر و یا مشاوره، وقت خود را رزرو کنید

 پزشک زنان با چه چالش‌هایی روبه‌رو است؟

پزشک زنان با چالش‌ها و سختی‌های مدیریتی و اجرایی نظیر فشار زمانی، مسئولیت در قبال نتیجه کار، مسئولیت سلامت و ایمنی دیگران، ارتباط با افراد پرخاشگر و تهاجمی، رقابت در کار و کشمکش در کار رو به رو است.

از مخاطرات شغلی متخصص زنان و زایمان در مواجهه با شرایط محیط کار می‌توان از کار در شرایط خطرناک، ابتلا به امراض یا بیماری‌ها، برخورد با تشعشعات، بریدگی، گزیدگی، گاز گرفتگی و کار با تجهیزات خطرناک نام برد.

همچنین این پزشکان با شرایط محیطی خاصی سروکار دارند که خطراتی مانند آلاینده‌ها، فضای کار محدود، دمای نامناسب، آلودگی صوتی و نور نامناسب دارد.

ارزش‌های حرفه‌ای که در متخصص زنان و زایمان برآورده می‌شود شامل استقلال در کار، اعتبار شغلی، ارتباطات گسترده، گرایش به نتیجه، شرایط خوب کاری و برخورداری از حمایت است.

ویژگی‌های شخصیتی بر کارایی فرد در یک شغل تاثیرگذار هستند و سبک‌های کاری نامیده می‌شوند. شغل پزشک زنان و زایمان انواع سبک‌های کاری را مانند نوع دوستی، همراهی و همیاری، قابل اعتماد بودن،، مستقل، سازگار و انعطاف پذیر، کوشا و پیگیر، جزئی نگر، صادق بودن، بر خود مسلط بودن، تلاشگر بودن و مقاوم بودن شامل می‌شود.

دکتر شهره درویش زاده

دکتر زنان برای کار در شغل پزشکی زنان به چه مهارت‌هایی نیاز دارد؟

مهارت‌های کاربردی که یک متخصص زنان و زایمان به منظور کار در حرفه پزشکی زنان باید در خود تقویت کند شامل انتخاب روش آموزش، مدیریت زمان، کاربرد علوم،  مدیریت منابع انسانی، فهم نوشته‌ها، یادگیری، تفکر انتقادی، حل مسائل پیچیده، سخن‌ورزی، گوش دادن، خدمت رسانی، متقاعدسازی و تصمیم‌گیری است.

مهارت‌های نرم، ظرفیت‌های یادگیری توسعه یافته افراد هستند که برای انجام وظیفه بهتر در شغل کمک می‌کنند. توانایی‌ها ویژگی‌های پایدار فکری و جسمی هستند که بر عملکرد فرد در شغلش تاثیرگذار هستند.

دکتر متخصص زنان و زایمان به توانایی‌هایی مانند شمّ مسئله‌یابی، درک شفاهی، درک نوشتاری، بیان شفاف و قابل فهم، شناسایی الگوها، ایده‌پردازی، ادراک سریع، دید دور، حساسیت شنوایی، دید در شب، دید پیرامونی، دید در نور شدید، مهارت دست‌ها، مهارت انگشتان، واکنش سریع و هدفمند، ثبات دست و بازو، قدرت بالاتنه، قدرت ایستایی، چالاکی و انعطاف پذیری پویا نیاز دارد.

کار و فعالیت‌های روزانه متخصص زنان  بر اساس ماهیت فعالیت‌ها دسته‌بندی می‌شود. شناسایی اهداف و اقدامات لازم، به روز بودن در دانش فنی، کمک و همیاری، تصمیم‌گیری و حل مسائل، ارتباطات بین فردی، دریافت و جمع آوری اطلاعات، ارزیابی میزان انطباق با معیارها، مستند سازی و ثبت اطلاعات و تشریح مفاهیم اطاعات از جمله این فعالیت‌ها هستند.

جراحی برداشتن رحم چیست و چگونه انجام می شود؟

بهترین پزشک متخصص زنان و زایمان در تهران

وب سایت دکتر شهره درویش زاده برای بهبود و تسریع روند درمان بیماران، امکان نوبت‌دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین را فراهم کرده است.

برای متخصص زنان و زایمان در تهران به چه مرکزی باید مراجعه کنیم؟

دکتر شهره درویش زاده، جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی با 25 سال سابقه درخشان فعالیت حرفه ای در حوزه پزشکی و انجام بیش از 7 هزار عمل زیبایی واژن یکی از با تجربه ترین و حاذق ترین پزشکان در زمینه جراحی های زنان و می باشند که شما می توانید با اطمینان خاطر جراحی لابیاپلاستی و واکسیناسیون HPV و درمان زگیل تناسلی خود را به ایشان بسپارید و با دریافت مشاوره های کامل قبل از عمل، از نتیجه حاصله اطمینان کافی را کسب کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوش آمدید دوست عزیز

آیا حساب کاربری ندارید؟
قبلی
بعدی